לוגו עיריית  חיפה
חיפה בנגיעת אצבע
העיר חיפה היא מטרופולין הצפון. עיר של כלל תושביה, עיר מודרנית, הנותנת מענה בכל תחום, לכל מיגוון האוכלוסיות השותפות ליצירת מירקם חיים עשיר ורב תרבותי.
אפליקציית המובייל החדשנית של עיריית חיפה הינה שלב נוסף במימוש התפישה הכוללת של הנגשת המידע המצוי במערכות המחשוב של עיריית חיפה לנוחיות תושביה, וכל זאת בנגיעת אצבע.
תפישת העולם של האפליקציה נובעת מהיותה אחד האדנים המשמשים כבסיס הפיתוח העתידי של העיר - פיתוח ושדרוג שירותי העירייה לרמה המיטבית המוענקת ביעילות לתושבי העיר.
האפליקציה הסלולארית מתאפיינת בממשק משתמש צעיר וידידותי המאפשר לתושבי העיר למצוא את מבוקשם בנוחיות רבה, בשלל השרותים אותם מעניקה העירייה לתושביה.
האפליקציה מאפשרת : פתיחת פניה למערכת התפעולית של מוקד 106 ב- ONLINE, תוך זיהוי מקום המפגע באמצעות GPS, יצירת קשר עם כלל אגפי העירייה באמצעות מייל וטלפון, כולל קבלת מידע על שעות הפעילות של האגפים הנותנים שירות לציבור ויצירת קשר עמם בנגיעת אצבע.

משלוח הודעות דחופות ורגילות לכלל משתמשי האפליקציה, ביצוע תשלומי חשבונות באמצעות סריקת QR Code המצוי על גבי שובר התשלום או על ידי הקלדת פרטי שובר התשלום, וכן מידע על מגוון רחב של אירועים המתקיימים בעיר.
האפליקציה פותחה בפלטפורמה חדשנית המאפשרת הוספת שירותים ויכולות נוספות לאפליקציה, לרווחת תושבי העיר, שדרוג האפליקציה מתבצע אוטומטית למשתמשים עם הכניסה לאפליקציה. טכנולוגיה זו אף מאפשרת התאמת האפליקציה למגוון רחב ביותר של מכשירי סמרטפון.
הגרסאות הבאות של האפליקציה הסלולארית יכללו שימוש בשירותים ומידע נוסף על גבי מפות, אפשרות תצלום המפגע בעת פתיחת פניה ל-106, כניסה לאזור אישי ייעודי לכל תושב, בו יימצא מידע הרלוונטי רק לו כדוגמת תשלומים, פניות ל-106, הודעות על תחומי עניין עליהם ביקש להתעדכן.

מערכת תיקי בניין סרוקים
smart city
המרכז לניהול משברים
smart city
מפרידים אשפה
smart city
מצוינות בחינוך
smart city